katiponline.com: Klavye Hız Testi

En İyi Klavye Çhileışma Sitesi

On Parmak Online Klavye Çhileışması
Bilgisayarda yazı yazarken ne derece hızlı başüstüneğunuzu düşkünlük ediyorsanız, klavye momentum testi yapabileceğiniz internet siteleri tam size nazaran. Bu internet siteleri ile klavyede yazı çit momentumınızı görebilir, hileıştırmalar yapabilir ve yeterince çhileışırsanız bir sıra kendinize ilişkin bir rekorun sahibi olabilirsiniz.
Hasetmüz dünyasında temizıllı telefon klavyelerine hapsolmuş olsak da bilgisayarda klavye kullanarak yazı kaydetmek, özellikle hızlı yazabilmek hala son basamak önemli bir kabiliyet. Duyduğunuz şeyleri aynı anda klavye ile makaleya dökmek kabil önemli beceriler, hayatın pek çok sahaında meslekinizi kolaylaştıracaktır. Yazı yazarken ne derece hızlı başüstüneğunuzu öğrenebileceğiniz birşunca klavye momentum testi sitesi bulunuyor. Klavye momentum testi internet sitelerinin pek çoğu Türkçe ve İngilizce olsa da kimilarında takkadak bir araba dil seçeneği görebilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz bir dil üzerinden klavye momentum testi yaparak o dilin inceliklerini öğrenebilir ve alfoto olmadığınız bir çit stiline parmaklarınızı hileıştırabilirsiniz. Yeterince çhileışırsanız, siz yazı yazdıktan sonrasında klavye üzerinde tütün tütmesini da sağlamlamanız olanaklı.
Online Klavye Düellosu
Online klavye düellosu sebebiyle kullanıcıların birbirleri beyninde yarışmaarak hoş bir rakiplik içinde klavye çhileışması yapması sağlamlanmaktadır. Kullanıcılara suhulet olması açısından usa vurma olarak haberleşebilecekleri chat ekranı kullanıma sunulmuştur. Böylece klavye düello öncesinde ve sonrasında kullanıcıların birbirleri ile hafif bir şekilde komünikasyon kurabilmektedir.
Bunun katı teselsül kullanıcılar zıtlıklı klavye yarışmaması yahut farklı bir deyişle düello yapacağı kabil, toplu düello özelliği ile 100’lerce nefer aynı anda klavye yarışmaması yapabilmektedir. Öyle ki, 126 nefer ile müşterek sitede toplu klavye düellosu gerçekleştirilmiş ve rekor olarak kayıtlara geritir.
üste sitemiz üzerinde oluşturulan rütbeleri elde etme konusunda birşunca adayın yarışmatığını da görebilmek mümkündür. Bu rütbeler;
• Çaylak
• Stajyer
• Duhulken
• Mahir Makaslamakcı
• Tuş Yakıcı
• Klavye Bükücü
• Klavyeşör
Klavye Güç Testi
Klavye Güç Testi ile müşterek sizlerde 1 zaman, 3 zaman ve 5 dakikalık periyotlar beyninde kendinizi deneyerek seviyenizi ölçebilirsiniz. Klavye momentum testi siz değerli üyelerimizin seviyenizi belirleme edebilmeniz açısından enikonu muhteşem bir öneme sahiptir. “Klavye Güç Testine Başla!” butonuna tıklanılması ile müşterek başlayacağınız bu başkanüvende sizlerde adınızı en yeğin skorlar bölümüne yazdırabilirsiniz.
Klavye momentum testi aynı zamanda siz değerli üyelerimizin on inç çit eğilimine ve zevkli bir şekilde ötümlü olarak çhileışma gerçekleştirmenize olanak vermektedir. Yapmış başüstüneğumuz analizler neticesinde klavye momentum testinde birşunca kişinin kendi rekorunu egale kılmak midein ötümlü olarak çhileışma yaptığını ve tekâmül gösterdiğini görmekteyiz.
Klavye Çhileışması
Klavye çhileışması bölümünde, klavye mülakat uygulaması, özel alıştırma sahası ve kendi metninde çhileış kabil birşunca devir bucak almaktadır. Bu taksimmlerin her biri kendi içinde farklı özelliklere sahiptir.
Bunun katı teselsül “şişko Klavye Çhileışması” ile müşterek kullanıcılar istedikleri mevsim belirlenen gün aralığında çhileışhamur acımasızlabilir ve çhileışma sonucunu görebilirler. Bu şekilde kullanıcıların 1 sıra, 3 sıra, 1 hafta ve 1 aylık mevsim dilimleri beyninde çeşitli kullanıcılar ile müşterek hoş bir rakiplik içinde çhileışma yapması hedeflenmiştir.
Türkçe üzerinden klavye çhileışması yapabileceğiniz sitenin öne çıhun özelliği ise test midein onlarca farklı metanetli sunuyor olması. Sınav midein sunulan metinlerin pek çoğu hukuki metinlerdir. Bu sayede yevmi hayattaki pek zıtlaşılmayan kelimeleri de görmüş ve alfoto olmadığınız kelimeleri çit konusunda kendinizi vüruttirmiş olursunuz. Testi dilediğiniz kabil özelleştirmeniz olanaklı.
F Klavye Dersleri
F klavye dersleri ile müşterek on inç yazmayı öğrenmeye kellelayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve test aracı enikonu farklı. Diğer sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar aracılığıyla sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine fanatik bırakmıştır;
• Sol Yabancı Parmak Çhileışması
• Sağ Yabancı Parmak Çhileışması
• Sol Yabancı Çhileışması
• Sağ Yabancı Çhileışması
Q Klavye Dersleri
Q klavye dersleri ile müşterek on inç yazmayı öğrenmeye kellelayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve test aracı enikonu farklı. Diğer sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar aracılığıyla sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine fanatik bırakmıştır;
• Sol Yabancı Parmak Çhileışması
• Sağ Yabancı Parmak Çhileışması
• Sol Yabancı Çhileışması
• Sağ Yabancı Çhileışması

Zabıt Katipliği Mülakat Soruları
Zabıt Katipliği Mülakat Soruları, mesleksel fen, umumi hars ve çıkmış mülakat sorularından oluşmaktadır. Mesleki fen içinde; Zabıt Katipliği, kalem mevzuatı, umumi haklar kavramları, adli terimler, Adalet Bakanlığı Teşkilat ve Görevlerine ilgili sorular bucak almaktadır. Genel hars içinde; Mustafa Kemal Atatürk İlke ve İnkılâp Tarihi, Cumhurbaşkanlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın enleri kabil kompozit ve aktüel sorular bulunmaktadır. Çıkmış mülakat sorularında ise; yapılan mülakatlar sonrasında internet üzerinde kullanıcıların yorumlarında belirtilen sorular derlenerek hareketsiz karşılık halinde sizlere sunulmuştur.
Zabıt katipliği mülakat sorularının katı teselsül mükelleirlik mülakat soruları ve İKM mülakat soruları da bucak almaktadır. Adaylar fevkda belirtmiş başüstüneğumuz mesleksel fen, umumi hars ve çıkmış mülakat sorularından mülakata ilgili olarak çhileışma yapabilmektedirler.
Klavyede Hızlı Değirmi
Klavye kullanmaya ne derece hileışmış olsanız da çit momentumınız artmıyor mu? Ihtimal de atladığınız 1-2 küçük fakat önemli nokta olur. Vakit kaybetmeden çabucak hepimiz yevmi hayatta klavye kullanıyoruz. Kimimiz kaşkariko oynarken kullanıyor, kimimiz çhileışırken; kimimiz ödev yaparken ve kimimiz kellekalarıyla haberleşirken. Bu aleti hızlı işletmek ise gayemiz ne olursa olsun meslek kurtarabiliyor.
Birşunca adam klavye kullanırken sol elini ‘ASDF’ harflerinin üstünde, sağ elini ise ‘JKL’ harflerinin üzerinde tutuyor. Bu vasati momentum midein kullanışlı bir durum adetlabilir, ancak dakikada 50 kelimeyi aşmak istiyorsanız ellerinizi azıcık daha harismanızı öneriyoruz. Örneğin sol oba parmaklarınızı ‘AERH’ ve sağ oba parmaklarını ise ‘MOP’ harflerine doğru sara harisarsanız, bu pozisyona hileıştıktan sonrasında klavyenin bucak alegori kolayca ulaşmanız kolaylaşabilir.
Klavyede Ne Hızlanılır?
Yazarken yaptığınız bir lafız hatasından sonrasında ‘backspace’ tuşuna basılı varsaymak ya da eğin arkaya basmak size mevsim kaybettirebilir. Fakat son yazdığınız kelimeyi külliyen silen bir tuş kombinasyonu bulunan. Windows’ta ‘Ctrl+Backspace’ ve MacOS’ta ‘Option+Backspace’ tuşlarıyla daha çok lafız silmeniz 3 saniye süreceğine sağlıksız saniye da sürmez.
Ikinci sınıf bir klavye, masadan yüksekliğinize nazaran yazarken dağinizi yukarı ya da aşağı esaslı bükmenize ne olur. Fakat eğimi ayarlanabilen ve bilek koymalık bölmeye iye, ergonomik bir klavye; parmaklarınız dışında elinizin hiçbir yerinin çhileışmasını gerektirmez.
On Parmak Klavye Ne Öğrenilir?
10 Parmak Klavye yahut On Parmak, rüyet duyusunu kullanmanıza gerek kalmadan, klavyedeki tuşların yerini ezberleyerek ve çit esnasında 10 parmağınızı canlı olarak kullandığınız bir klavye tekniğidir. 10 inç klavye kullanırken, klavyeye bakmanıza gerek kalmadan vücudunuzun kas hafızasını kullanarak daha hızlı ve çalışan şekilde yazabilirsiniz. İki inç yahut vürutigüzel klavye yararlanma tekniklerinin bilakis 10 inç klavye, hem daha az yorucu hem de en mübarek klavye kullanım tekniğidir. şehir üzerinden on inç yazmaya ilgili olarak birşunca mübarek etkinliğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Klavye Çalışması

Klavye Hız Testi

Klavyede Hızlı Yazma

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir