MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı top önlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil yürütüm marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten genel ağ sitesi üzerinden dayalı bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada yürütüm üzerinden neşriyat fail yürütüm günlük yüzlerce saat dinlenerek durum tarafünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla yapılarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde el haricinde canlı yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak el haricinde bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey nutuk ettiriyor. Eserin bu denli tesirli olduğu bilindiği dâhilin yürütüm ve öbür dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya arkasında olmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça nutuk ettiren yürütüm bayağı görülmeye mesabe. İnternet sitesi top mobil uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde iş verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi kesiksiz vüruttirilmekte ve kullanıma henüz munis bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayır şekilde özümleme edilmeye çhileışılmaktadır.

Sıra içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce in hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en hayır şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu yürütüm marketlerden baktığınız devran uygulamanın benekının ve indirilme nicelikının ne denli faik olduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında bayağı aldatıcı bir iş çıailep insanlara en hayır şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir