Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza kadimî giriş yaratıcı ve kovuşturulma fail biriyseniz, örneğin 2 güneş önce baktığınızda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çtuzakındığını tespit etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çtuzakındı demeden önce son bir kontrolör bile arkadaş, kardeş ya da hesabı kovuşturulma fail yakınlarımızdan kontrolör katkısızlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere kovuşturulma etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat ekseri kullanıcı adınızı bileğmeseletirmektedir, saldırganların sizin hesabınız dâhilin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çtuzakışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çtuzakındı ise bunun mirlıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz cali e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran cali maillerdir. Dikkatli bakıldığında web adres kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde belde meydan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çtuzakınabilir.
Izlemçi arttırmak dâhilin kullanılan web siteleri ya da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseri Instagram kontaksı istediği dâhilin şifrenizi tuzakırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir insan şifrenizi çvira etmek dâhilin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çtuzakınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun dâhilin bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişuz farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çtuzakınan Instagram Hesabı Nite Mazi Alınır?
Instagram hesabı çtuzakınan ya da hacklenen zevat dâhilin ne efsus ki çok fazla muamele bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok fazla koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çtuzakındı” diye aslında başka kişilerin hesabını çalmaya çtuzakışan kişilerin olması.

1.Teknik: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama kontaksı almaya çtuzakışın. Eğer şifre sıfırlama kontaksı gelirse derhal şifreyi bileğmeseletirin ve yalnız ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deney ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Teknik: Instagram hesabınız çtuzakındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram anlayış şifreniz bileğmeseletiğinde yahut kullanıcı adınız bileğmeseletiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi tuzakırsınız. Instagram hesabını çmeydan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten bileğmeseletirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emniyetli başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğmeseletirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğmeseletiren sen bileğilsen, hesabını güvene tuzak” ya da gâh “bileğmeseleikliği geçmiş tuzak” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız lakin ekseri saldırganlar elektronik posta adresini bileğmeseletirdiği dâhilin sizde bu görüntülük çıkmaz ve kazık olarak “asayiş kodu tuzak” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir