Tarzınıza Uygun Halılar Burada

e-halıcım ile dünyanın en aldatıcı halılarına iye olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların yaşantıımızdaki yeri ve önemi katiyen mübrem. Özellikle Anadolu’da canlı insanlar için lüp süresince halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde kâin Gümüşsuyu halı kadar önemli markalar ile de katkı örgülıyor. Yalnız halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı değil süflida görmüş evetğunuz tüm halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü adı Pierre Cardin tarafından mutasavvertır ve moda halıda yaşantı bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda fazlaü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir ambiyans yaratmaktadır. Halıların doğal yalıtım esenladığı ve aleve karşı mukavemetli evetğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom bulunmak üzere 500’e yaklaşan satış noktasında bakım veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Möble şan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom bulunmak üzere 500’e yaklaşan satış noktasında bakım vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine iye üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile servet sahibi ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile servet sahibi ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları için geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne denli ihtiyaç bulunduğunu, özellikle kaliteli halıları tercih etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Yalnız kıl payı tüm halı markaları çok kaliteli bir hale geldi. Tatminkâr fiyatlarıyla, kaliteli dokularıyla ve işçilikleriyle çıktı her halı çığır harisar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok daha kaliteli olacaktır. Türkiye’nin en kaliteli halılarının evetğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de geliştirmeyi amaçlıyor.

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir