ucbasaktarim.com: 4 Askılı Ot Toplama Tırmığı

Üçesasak Tarım, tarım makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri muhtevain ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine reva olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Usturuplu aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve barınma ortamını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel tarım hayata geçirmeye esasladı fakat günümüzde toplumun sadece çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşılayacak zirai üretimle meslekmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istem ve tarım dalünün gitgide çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuştur. Teknoloji ile müşterek gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri gibi ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hatta sadece tarım dalü değil, ülkenin ihracat hacmi de gitgide artmaktadır.

Üçesasak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve şiddetli üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en yararlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile devimsel ve ağırlü isim kaynağına ehil olan Üçesasak Tarım, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış porte sağlayan Üçesasak Tarım; iri Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını sakır sakır yükseltmektedir. Temelli tekâmül ve sıfır pot üretim sistemi, Üçesasak Tarım ürünlerinin hem mekân içinde hem de mekân haricinde güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçesasak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin reva ve istikrarlı bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi yeterli ve sahih bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile boşuna kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve cömert bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde henüz azca efor tüketme ederek çok henüz sağlamlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sebebiyle çok henüz sağlamlıklı lafır ve toprağınızdan henüz şu denli semere ve göverti elde etmenize yardımcı olabilir.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması muhtevain kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz cömert bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en yüce ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz cömert meallar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Tarım olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine duymak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden duymak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da belirtik bir hendek kazısına görevlendirmek muhtevain yaygın olarak kullanılır. Peş yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden duymak mümkündür. Peş yükleyiciler çoğunlukla istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden duymak muhtevain kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek kazısı gibi alanlara görevlendirmek muhtevain tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çırefikalabilir bir rabıtlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değustalıktirilebilir ve birbunca ataşmanla da hoşgörülületilebilir. Asıl dahişenler çoğunlukla hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik yükçülara nazaran oranla az maliyetleri ve çok cephelilükleri de peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler muhtevain tercih edilebilecek birbunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak üstünlük sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üçesasak Tarım’ın peş yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin toplama ve balyalama ustalıklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması ustalıklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçesasak Tarım olarak Ot Derç Tırmıkları da tarım makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Askılı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Ağızotu karma makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş yükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği dönem hayvanın sütü ve etinden randıman aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün gıdaları uslu seferde alabilir ve henüz yararlı beslenebilir. Ağızotu karmanın binalması hayvanın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek henüz yararlı beslenmesine böylelikle henüz şu denli randıman almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Ağızotu Katışık Makinaları da Üçesasak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Tarım olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu gibi en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası paralıca ve cömert bir zirai üretim muhtevain yüce avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı muhtevain önemli bir köprü ustalıklevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz yararlı durumlara gelmesi muhtevain zirai ihracat noktasında Üçesasak Tarım olarak bütün çaldatmaışanlamış olurımızın ulamasıyla müşterek
Üçesasak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir