valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde vaziyet almasının en önemli nedenlerinden biri mangiz ile (UC yöntemiyle) sahne zarfında tuzakışdoneş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle sahne bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışdoneş yetişmek bâtınin oyuna online yöntemlerle mangiz yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile tuzakışdoneş yetişmek o kadar kolayca değildir. Çünkü bu konulemler dolar kuru üzerinden muamele yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin ya da oyunda elan lüks tabanca gücü gibi hilelere servurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini çekmece ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu elan eksiksiz oynamanızı katkısızlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere vaziyet verilmiştir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de vaziyet verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular sahne içerisinde vaziyet alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine servurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Baziçe zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değkonutirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde vaziyet alan UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok taalluk gören ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte sahne yapımcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında bütün oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere benzemek bâtınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat aracılığıyla bu model hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya serlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bâtınin temelli yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her bugün bir tarik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında vaziyet alan duvarların arkasını müşahede özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda vaziyet alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu külah yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi çetinlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot nazar boncuğu kelime gibi görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz girmek yahut bir nesneyi nişan girmek fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir konuin kendiliğinden olarak yapılması fehvaına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alıntı fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir