Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Sohbet” fehvaına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca bili aktarımı muhtevain bileğil, aynı zamanda zevküsefa muhtevain bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir protez ad kullanarak (nickname) yârenlik yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanılamamadığınız kazara biriyle bünyelabildiği kabilinden başkaca tanılamadığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri yoluyla bünyelabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve yârenlik ika üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri genellikle programlama dilleri kullanılarak veya apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş inşa etmek muhtevain yalnızca nickname (protez isim) tastir etmek kifayetli olurken birtakımlarındaysa sohbete kafalamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine kafalıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla izlence boşluk suratünü kullanarak yalnızca kırlı, kırlı ve manzaralü, ünlü ve manzaralü kabilinden tercihe ilgilı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı güdük süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli entelekt mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir gayrı pop chat izlence olan ve internetin efsane yazılı sınavmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir